Gratis

Ajutor Barman/ Barman

Puffy Pumpkin S.R.L.

Candidatul Ideal

Daca iti doresti sa inveti sa faci cele mai bune bauturi sau esti pasionat de pregatirea lor, atunci te invitam sa te alaturi echipei noastre!
Candidatul ideal:
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Amabilitate, atentie la detalii si atitudine pozitiva;
  • Capacitate de a gestiona si raspunde celor mai exigente dorinte ale oaspetiilor;
  • Experienta in domeniul ospitalitatii constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Preluarea comenzilor intr-o maniera eficienta si profesionista;
  • Asigurarea unui serviciu de inalta calitate pentru clienti;
  • Pregatirea bauturilor specifice barului;
  • Respectarea normelor igenico-sanitare ce decurg din aceasta activitate;
  • Raspunde si este responsabil de buna intretinere si functionare a produselor din bar;
  • Participa si este responsabil pentru inventarierea periodica a marfurilor.
Oferim:
  • Salariul competitiv si bonusuri din vanzari;
  • Contract de munca pentru perioada nedeterminata;
  • Tichete de masa.

Degustă o nouă experienţă în locul unde Transilvania şi Italia se întâlnesc.

Epoca Bella este un restaurant ce şi-a deschis porţile în 2021, fiind situat în inima Clujului, în clădirea istorică Palatul Mikes din Piaţa Muzeului.

Reinventând reţetele tradiţionale în viziune contemporană, restaurantul Epoca Bella scrie o nouă pagină în istoria culinară a Clujului.

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024