Gratis

Agenti Vanzari si Area Sales Supervisor

DRIM Daniel Distributie FMCG
10 poziții

Candidatul Ideal

Pentru Agenti Vanzari

- Experienta in vanzari (FMCG) constituie un avantaj
- Cunoasterea pietei locale deasemenea constituie un avantaj
- Persoana organizata si planificata
- Abilitati de comunicare si negociere
- Abilitati de lucru in echipa
- Persoana orientata catre actiune si rezultate

Pentru pozitia de Area Sales Supervisor

Iti doresti sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti in care sa-ti dovedesti abilitatile tale de “om de vanzari“ si unde sa ai posibilitatea sa te dezvolti profesional?
Jobul acesta ti se potriveste “manusa” pentru ca :
• in ultimii 2 ani ai activat in FMCG pe o pozitie similara;
• esti absolvent de studii superioare;
• esti mandru de rezultatele obtinute impreuna cu echipele pe care le-ai coordonat in mod direct pana acum;
• interactionezi cu usurinta cu diverse tipologii si activitatea intensa sub presiunea timpului nu reprezinta o noutate pentru tine;

Descrierea jobului

Descriere Job Agent Vanzari

- Acoperirea maxima a zonei in scopul formarii unei retele de clienti active
- Mentine bune relatii cu clientii existenti
- Realizeaza obiectivele de vanzare, distributie si merchandising; promoveaza activ produsele din portofoliu
- Incasarea contravalorii facturilor la toti clientii din zona alocata

Descriere Job Area Sales Supervisor

Te intrebi probabil ce face un ASS DRIM ?
Iata pe scurt:
• stabileste obiectivele, le comunica echipei de agenti din subordine si se asigura ca acestia au toate resursele necesare pentru a le indeplini;
• se preocupa permanent de evolutia echipei, implicandu-se direct in procesele de recrutare,formare si dezvoltare profesionala;
• planifica saptamanal/lunar, impreuna cu ASM: volume de vanzari, materiale POSM etc.
• intocmeste rapoarte de vanzari, monitorizeaza evolutia vanzarilor / incasarilor;
• identifica permanent posibilitati de extindere a distributiei atat pe canalele directe, cat si pe cele indirecte
Ti se potriveste?
Atunci, da-ne de veste.

Va rog sa precizati pozitia pentru care aplicati.

Suntem o afacere de familie care și-a inceput activitatea in 1994. Astazi distribuim produsele partenerilor noștri și produsele proprii in 20 județe și avem 15 sedii in sudul si centrul României, incluzând București. Avem acoperire nationala pentru canalul de Petrol Station.

Avem aproximativ 900 de angajați și o flotă de aproximativ 500 de mașini si camione.

Ne consideram o companie tânară, care are în continuare potențial de dezvoltare atât in domeniul distribuiției și al logisticii cât și in extinderea portofoliilor cu mărci proprii.

Domeniu de activitate: Distribuție și logistică bunuri de larg consum

Partenerii noștri: Jacobs Douwe Egberts, Kandia Dulce, L’Oreal, Mondelez, MARS, Nestle, Star Foods, Pepsico, Overseas, PrimeCom, Raureni, Roshen, Rostar, Scandia, Wrigley, BIC, Dr. Oetker, Ficosota, Fuchs, Ulker, Dr.Gerard, Brand-urile proprii: Sub umbrela DRIM Foods am dezvoltat urmatoarele brand-uri: Foure, Rezon, PUNK, Armonia Casei
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024