Publicat 25 Nov 2005 | Reactualizat 25 Dec 2005 | Expiră 26 Dec 2005

AGENTI TICKETING

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in domeniu minim 2 ani

- limba engleza nivel avansat

- diploma IATA si cunoasterea sistemului de rezervari Amadeus constituie un avantaj

- proactiv, spirit de echipa, bune abilitati de comunicare

Descrierea jobului

Rezervarea si emiterea biletelor de avion.

Viitorul angajat trebuie sa primeasca cererile clientilor, sa le gestioneze intr-o maniera profesionista transmitand oferte pertinente si la obiect in timp util si apoi sa finalizeze comenzile.

Urmareste facturarea clientilor si finalizarea deconturilor.

Agentie de turism (business travel, outgoing, incoming), parte a unui grup de firme cu activitate in domeniu. Colectiv tanar, dinamic si plin de energie, atmosfera si conditii de lucru excelente.

Expirat
AGENTI TICKETING  -  GO TRAVEL - SUNMEDAIR GROUP