Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

AGENT VANZARI

SC NORDEXIM SRL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- experienta minim 2 ani in domeniul vanzarilor FMCG
- studii superioare;
- tehnici de negociere, vanzari, comunicare
- orientare catre client, orientare catre rezultat;
- deschidere catre initiativa;
- abilitati de comunicare si relationare umana, lucrul in echipa;
- putere de convingere, viteza de reactie;
- capacitate de analiza si sinteza.
- permis conducere categ. B;

Descrierea jobului

- asigura procesul de vanzare, promovare a produselor distribuitorului si dezvolta relatia cu clientii de pe piata de distributie pe ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄segmentul food;
- prospecteaza periodic piata, actualizeaza baza de date, identifica potentialii clienti;
- indeplineste cu succes obiectivele de vanzari stabilite;
- promoveaza imaginea companiei;
- intocmeste rapoarte zilnice si specifice de activitate.

Important distribuitor de bauturi alcoolice, nealcoolice si food .
Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 21 Iun. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.