Gratis

AGENT VANZARI

DAMIAN CONCEPT SOLUTION S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

✓ Dornic de o colaborare pe termen lung
✓ Responsabil, organizat și cu putere de convingere
✓ Entuziast și dispus să învețe
✓ Orientat către rezultate
✓ Comunicativ și abil în soluționarea problemelor
✓ Încărcat cu răbdare și dornic să ajute

Descrierea jobului

Ce vei avea de făcut?

✓ Contactarea bazei de clienți, pusă la dispoziție de către noi
✓ Efectuarea procedurii ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂interne de analiză a eligibilității
✓ Participarea la ședințe de perfecționare și dezvoltare
✓ Încadrarea clienților pe unul dintre programele de finanțare
✓ Stabilirea ședințelor de consultanță, de comun acord cu clienții
✓ Crearea și menținerea unei relații profesionale cu clienții

Ce oferim?
✓ Training specializat
✓ Salariu fix
✓ Bonus în funcție de performanță
✓ Mediu de lucru dinamic, prin care să te poți dezvolta
✓ Posibiltăți de avansare în carieră

Noi suntem CONSULTANCY TECH, o firmă de consultanță în accesarea fondurilor europene și guvernamentale.

Începuturile noastre ca firmă de consultanță au fost marcate de pasiunea pentru excelență și determinarea de a oferi soluții inovatoare în domeniul finanțărilor europene și guvernamentale. Fondată cu dedicare, firma noastră a evoluat rapid, devenind un partener de încredere pentru clienții noștri în căutarea accesului la finanțări strategice și implementarea proiectelor durabile.
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 15 Iun. 2024