Gratis

Agent Vanzari

NAVITECH SYSTEMS S.R.L.

Candidatul Ideal

Experiență dovedită în vânzări, preferabil în domeniul IT sau dezvoltare software
Abilități de comunicare și negociere
Capacitatea de a lucra independent și de a gestiona timpul eficient
Cunoștințe solide despre industria IT și tendințele actuale
Spirit antreprenorial și orientare către rezultate

Descrierea jobului

Identificarea și contactarea potențialilor clienți pentru proiecte de dezvoltare software
Promovarea serviciilor noastre și stabilirea de întâlniri cu clienți noi
︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄Negocierea și încheierea de contracte
Menținerea relațiilor cu clienții existenți și asigurarea satisfacției acestora
Colaborarea strânsă cu echipa tehnică pentru a înțelege și a prezenta soluțiile noastre software

Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și inovatoare
Acces la resurse și training-uri pentru dezvoltarea profesională
Mediu de lucru flexibil și posibilitatea de a lucra remote

Navitech Systems, este o companie IT de top care oferă soluții personalizate de web, cloud și design pentru clienții săi. Echipa noastră de experți IT lucrează pentru a oferi soluții unice care să se potrivească nevoilor și obiectivelor afacerii tale. Fie că ai nevoie de o platformă web personalizată sau de un serviciu de găzduire în cloud, Navitech Systems este aici pentru tine. De asemenea, oferim servicii de design de calitate superioară pentru a te ajuta să creezi o prezență online puternică și să te evidențiezi față de concurență. Nu ezita să ne contactezi dacă dorești să colaborezi cu o echipă dedicată de profesioniști!
Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024