Gratis

AGENT VANZARI

SC METALBAC & FARBE SA
3 poziții

Descrierea jobului

Compania noastră caută un agent de vânzări pentru departamentul de back-office. Candidatul ideal va avea experiență în gestionarea comenzilor, procesarea ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄facturilor, coordonarea livrărilor și în interacțiunea cu clienții pentru a asigura satisfacția acestora.

Responsabilitățile cheie ale poziției includ, dar nu se limitează la:
  • Gestionarea comenzilor de la clienți;
  • Procesarea facturilor și coordonarea livrărilor;
  • Întreținerea relațiilor cu clienții și asigurarea satisfacției acestora;
  • Monitorizarea stocurilor și asigurarea disponibilității produselor;
  • Colaborarea strânsă cu echipa de vânzări.
Cerințe:
  • Experiență anterioară într-un rol similar într-un mediu de afaceri;
  • Engleză nivel avansat;
  • Cunoștințe bune de operare Excel, Word, Outlook, motoare căutare;
  • Constituie avantaj cunoștințe teoretice și practice privind licitațiile SICAP pe poziția de ofertant, vanzător;
  • Excelente abilități de comunicare și interacțiune cu clienții;
  • Abilități excelente de gestionare a timpului și a priorităților;
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu de echipă și de a colabora cu alte departamente.
Beneficii:
  • Pachet salarial motivant (salariul de bază + tichete de masă + bonus pentru performantă);
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Posibilitate de dezvoltare profesională.
Dacă sunteți interesat de această poziție și credeți că aveți abilitățile și experiența necesare, vă rugăm să trimiteți un CV .

Compania Metalbac&Farbe este o afacere romanească, dinamică, cu peste 29 ani de experiență. Este lider national în producția de materiale pentru marcaje rutiere.

Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024