Gratis

Agent Vanzari

Manpower Romania

Candidatul Ideal

Manpower recruteaza Agent Vanzari pentru clientul nostru, companie internațională de comerț și servicii.

Cerinte:
  • Formare comercială sau tehnică/industrială finalizată cu experiență profesională B2B;
  • Experiența în vânzări reprezintă un avantaj, la fel şi experiența în servicii de consiliere /consultanță pentru clienți, dar nu este obligatorie;
  • Sociabilitate, abilități de comunicare, automotivare și entuziasm;
  • Pasiune pentru comerţ ,orientare către clienţi şi o foarte bună organizare de sine;
  • Ambiție și orientare spre performanță pentru succesul dumneavoastră şi al companiei pentru care lucraţi.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Sunteți responsabil pentru vânzarea activă a produselor și serviciilor noastre către clienții existenți B2B;
  • Câștigaţi şi dezvoltaţi clienţi noi şi convingerea lor de produsele companiei de calitate, deasemenea şi de soluţiile digitale de achiziţii;
  • Dezvoltaţi relaţii de afaceri şi strategice cu clienţii pe termen lung.

Beneficii:
  • Venit atractiv compus din Salariu fix plus o schemă motivantă de bonusare;
  • Maşină de serviciu ce poate fi folosită şi în interes personal;
  • Veți lucra îndeaproape cu personalul de birou și veți utiliza cele mai moderne instrumente de vânzări în acest scop;
  • O gamă foarte calitativă şi variată de produse şi servicii

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024