Gratis

Agent vanzari

EPINVEST
2 poziții

Candidatul Ideal

CERINȚE:
Studii medii sau superioare (constituie un avantaj);
Cunoștințe operare PC (Windows, Microsoft Word și Excel, Internet);
Persoană dinamică cu bune abilități de comunicare și negociere;
Persoană motivată, cu implicare în activitatea pe care o prestează;
Prezență agreabilă;
Capacitate de asimilare rapidă;
Experiență în domeniul vânzărilor (de preferat experiență în vânzarea de scule electrice, utilaje de construcții, echipamente termice);
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

ANUNTUL ESTE DISPONIBIL PENTRU: 1 POST LA BRASOV , 1 POST LA ALBA IULIA si 1 POST LA TARGU MURES

RESPONSABILITĂȚI:

Administrarea și dezvoltarea portofoliului de clienți actuali și noi;
Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale companiei;
Identificarea nevoilor clienților; Întocmirea ofertei,;Prezentarea ofertei,;Negociere,;Încheierea vânzării;
Acordarea asistenței din punct de vedere tehnic și comercial clienților;
Căutarea de noi strategii de dezvoltare a planului de vânzări;
Utilizarea sistemului CRM, completare fișe clienți, raportare;
Urmărirea realizării planului de vânzări lunar, trimestrial, anual;

BENEFICII:
Salariu fix + bonus in functie de realizari;
Asigurare de sanatate;
Telefon, Laptop, Masina de serviciu;
Cursuri de perfectionare;
Posibilitati de dezvoltare profesionala

Înființată în 1994 la Cluj Napoca, Epinvest este o companie cu capital privat integral românesc, având ca domeniu de activitate importul/distribuția de scule electrice, utilaje pentru construcții, sisteme și echipamente termotehnice, cu o dinamică accelerată în ceea ce privește activitatea desfășurată și gama de produse și servicii oferite. Suntem unul dintre cei mai experimentați și respectabili distribuitori de pe piață ardelenească de scule electrice și termotehnică, promovând mărci cum ar fi:
- Scule electrice si utilaje pt. constructi: Bosch, Makita, Karcher, Wacker, Rothenberger, Stihl, DeWalt, Milwake, Honda, și altele.
- Echipamente termice: Bosch, Ariston, Viessmann

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024