Gratis

AGENT VANZARI

Ga Hcs Invest S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Recrutam un caracter frumos intr-o persoana echilibrata, care sa isi doreasca o cariera intr-un mediu dinamic, profesional, cu sanse reale de a avansa in cariera.
► Cum ne dorim sa fie viitorul nostru coleg? Ce te face potrivit pentru noi?
Esti o fire deschisa si activa, organizata, dar mai ales responsabila?
Iti plac noile provocari?
Detii abilitati de comunicare si negociere? Daca nu, te invatam noi!
Esti echilibrat, dispus sa investesti in propria dezvoltare?
Esti motivat de dorinta de a reusi prin propriile forte?
Iti doresti sa lucrezi intr-un mediu energic care sa te sustina sa te perfectionezi si sa avansezi in cariera?
Ai permis de conducere cateogia B? Masina personala reprezinta un avantaj!
Atunci te vrem in echipa noastra!

Descrierea jobului

► Prezentarea si promovarea produselor companiei.
► Negocierea termenilor de vanzare, livrare si plata.
► Mentinerea relatiilor cu clientii.
Beneficii:
Sansa de a avansa pe baza rezultatelor individuale.
Parcursul tau la noi → Incepi pe postul de agent vanzari iar dupa ce realizezi targetul de 5 luni primesti franciza gratuit si un capital de inceput.
► Devii partener al companiei deoarece doar asa ne dezvoltam, prin promovarea agentilor de vanzari.
De ce?
Vrem sa ducem business-ul corect mai departe prin oamenii care deja au dobandit experienta in cadrul companiei.
►Sansa de a lucra intr-o echipa tanara.
►Pachet salarial motivant, raportat la realizarile efectuate (se poate ajunge la valori de peste 3500 Euro ca si agent , ca si partener la peste 15 000 Euro , in functie de performantele si seriozitatea agentului de vanzari);
►Program flexibil, independenta in organizarea muncii;
►Vei benificia de training si suport constant ca sa poti sa iti duci activitatea la cel mai inalt nivel.
►Atmosferă placută de lucru intr-o echipa tanără, dinamică si ambiţioasă, in plina expansiune;
►Oportunitatea de a te dezvolta personal prin traininguri de specialitate si seminarii;
►Excursii trimestriale in tara si in afara.

Descrierea companiei

De ce sa ne alegi pe noi?
Pentru ca vei face parte dintr-un grup organizational puternic, unul dintre liderii din piata de profil.
Pentru ca vei lucra intr-un mediu placut, profesional, dinamic.
Pentru ca noi chiar investim in dezvoltarea ta.

Distribuitor autorizat in Romania cu peste 100 de ani experienta internationala in marketing, management si vanzari.
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 21 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024