Gratis

Agent Vanzari

Ac Invest Distribution S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Ești în căutarea unei oportunități de carieră în vânzări? Ești pasionat de interacțiunea cu oamenii și ai abilități excelente de comunicare? Ei bine, noi suntem în căutarea ta!
Responsabilitățile tale:Promovezi și vinzi produsele noastre printr-o interacțiune directă și plină de energie cu clienții.Identifici și dezvolți noi oportunități de vânzare prin construirea și menținerea relațiilor cu clienții noștri.
Îți depășești constant obiectivele de vânzare pentru a contribui la succesul echipei noastre.
Cerințele tale: Abilități excelente de comunicare și negociere.
Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a atinge obiectivele de vânzare.
Flexibilitate și adaptabilitate într-un mediu dinamic.
Abilități bune de organizare și gestionare a timpului.
Permis de conducere categoria B.
Ce oferim:Un pachet salarial atractiv, inclusiv comisioane și bonusuri pentru performanțe.
Oportunități de avansare în cadrul companiei.
Mediu de lucru dinamic și plin de provocări.
Dezvoltare personală și profesională susținută.
Șansa de a face parte dintr-o companie cu o reputație solidă în domeniul vânzărilor directe.
Vacanțe gratuite în țară și peste hotare.
Dacă ești pregătit să îți începi sau să îți continui cariera în vânzări și să te alături unei echipe dinamice, trimite-ne CV-ul tău!
Te așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință!

Suntem o companie de marketing, vanzari si distributie activa pe piata internationala din 1987 , cu distribuitori autorizati in peste 55 de tari la nivel mondial.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024