Gratis

Agent vanzari

HUB RESIDENCE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui agent de vânzări entuziast și motivat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă sunteți o persoană proactivă, orientată către rezultate și dornică să își construiască o carieră în vânzări, sunteți potrivit pentru această poziție.

*Responsabilități:*
- Identificarea și contactarea potențialilor clienți pentru a prezenta produsele și serviciile noastre
- Întocmirea și urmărirea ofertelor pentru clienți
- Negocierea și încheierea contractelor de vânzare
- Menținerea relațiilor cu clienții existenți și dezvoltarea rețelei de clienți noi
- Participarea la evenimente de marketing și la alte activități de promovare a produselor

*Cerințe:*
- Experiență anterioară în vânzări sau domenii similare constituie un avantaj
- Abilități excelente de comunicare și negociere
- Orientare către atingerea obiectivelor și abilități de gestionare a timpului
- Capacitatea de a lucra în echipă și de a interacționa eficient cu diversele niveluri ale organizației

*Beneficii:*
- Pachet salarial competitiv și comisioane motivate
- Oportunități de avansare în cadrul companiei
- Training și dezvoltare profesională continuă
- Mediu de lucru dinamic și susținător

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de e-mail info@gbt-ds.ro sau să aplicați online pe site-ul nostru. Vă mulțumim pentru interesul manifestat!

Hub Residence este un dezvoltator imobiliar de renume, specializat în crearea și gestionarea unor proiecte rezidențiale de lux. Cu o experiență vastă în domeniu și o reputație solidă, ne dedicăm să creăm spații de locuit exceptionale care să îmbine confortul, eleganța și inovația.

*Valorile Noastre:*
- *Excelența:* Ne angajăm să livrăm proiecte de cea mai înaltă calitate, care să depășească așteptările clienților noștri.
- *Inovarea:* Suntem mereu în căutarea celor mai noi tendințe și tehnologii pentru a integra soluții inovatoare în proiectele noastre.
- *Transparența:* Ne bazăm pe o comunicare deschisă și sinceră cu clienții noștri, asigurându-ne că fiecare pas al procesului de achiziție este clar și transparent.
- *Responsabilitate:* Suntem conștienți de impactul pe care îl avem asupra comunităților în care lucrăm și ne asumăm responsabilitatea de a contribui pozitiv la dezvoltarea acestora.

*Portofoliul Nostru:*
- Hub Residence a livrat și administrează cu succes o serie de proiecte rezidențiale premium, oferind o gamă diversificată de apartamente și vile de lux.
- Fiecare proiect este conceput cu atenție la detalii, punând accent pe designul contemporan, funcționalitatea și sustenabilitatea.

*Angajamentul Nostru:*
- Ne străduim să fim mai mult decât un simplu dezvoltator imobiliar; suntem un partener de încredere pentru clienții noștri, oferindu-le experiențe de locuire de excepție și servicii impecabile.
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024