Gratis

Agent vanzari

SC NIEGO SRL

Candidatul Ideal

Agent Vanzari

Candidatul ideal
  • Experienta in domeniu este obligatorie;
  • Bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Abilitati de vanzare,negociere si orientare spre atingerea rezultatelor dorite;
  • Studii medii finalizate;
  • Permis de conducere-cat.B.

Ce oferim noi?
  • un mediu de munca activ cu posibilitati multiple de dezvoltare;
  • masina+telefon de serviciu;
  • pachet salarial format din:salariu de baza 2500 lei+bonuri de masa in valoare de 35 lei/zi+bonusari intre 4000-8000 lei.

Descrierea jobului

Obiectivul principal:Realizarea volumelor de vanzari in zona alocata si gestionarea portofoliului de clienti respectand standardele si politicile companiei.
Responsabilitati principale:
  • preia comenzi, identifica produse conform solicitarilor, pregateste si prezinta ofertele de pret;
  • realizeaza targetul si obiectivele de vanzari;
  • administrarea si incasarea soldurilor din piata;
  • promovarea produselor companiei si atragerea de noi clienti;
  • intocmirea de rapoarte de vanzari si vizite zilnice la clienti conform rutelor stabilite.
  • cunoasterea si monitorizarea concurentei;

Avand ca prioritate satisfactia clientilor, compania noastra comercializeaza o gama larga de produse veterinare, medicamente veterinare si fitosanitare, servicii medicale veterinare. In principal, produsele si serviciile noastre se adreseaza pietei din Romania.
Societatea isi desfasoara activitatea prin cele 20 puncte proprii, si de 15 ani prin reteaua de distributie din zona Olteniei, Arges, Teleorman, Valcea, Dambovita,Dolj , Bucuresti .
Noi avem si respectam proceduri clare de lucru, care asigura un nivel inalt, constant, in calitatea produselor si serviciilor noastre. Acordam o atentie deosebita instruirii personalului nostru, pentru garantarea unei maxime satisfactii in utilizarea produselor Niego S.R.L.
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024