Gratis

Agent Vanzari

As Cleaning System S.R.L.
7 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
Ø Permis de conducere categoria B.
Ø Dispus spre a folosi mașina personală in interes de serviciu (ofera un avantaj in selectarea angajatilor).
Ø Prezentabil și respectuos.
Ø Inițiativa,comunicare, setare.
Ø Abilitați de comunicare,negociere și relaționare cu clienții (persoane fizice și juridice).
Ø Persoana dinamica, responsabila, orientata către client și atingerea obiectivelor.
Ø Spirit de echipa.
Ø Experiența anterioară nu este obligatorie dar reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Ø Prezentarea și promovarea produselor companiei.
Ø Negocierea termenelor de vanzare,livrare și plata.
Ø Administrarea și dezvoltarea portofoliului de clienți.

Benficii:
Ø Pachet salarial motivant plus comisioane.
Ø Decontarea combustibilului.
Ø Bonusuri in funcție de performanță.
Ø Training inclus.
Ø Posibilități reale de afirmare și avansare in cadrul companiei.
Ø Mediu de lucru plăcut.
Ø Program flexibil.
Ø Echipa tânăra, team-buildinguri periodice.

Distribuitor autorizat in România cu peste 100 de ani de experiența internațională in marketing, management și vânzări.Prezenți in România din 1994 cu filiale deschise in Brașov, București, Alba Iulia,Targu Mureș, Deva, Constanța, Arad, Oradea, Sibiu, Ploiești,Timișoara,Târgoviște, Buzău.

Be pozitive! We are pozitive!

Dacă vrei să faci parte din echipa noastră, așteptăm să ne contactezi la numărul de telefon 0742483170, sau să ne trimiți CV-urile tale!
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 15 Mart. 2024 Expiră 14 Apr. 2024