Gratis

AGENT VANZARI

INFINITY ESTATE CONCEPT S.R.L.
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Esti candidatul ideal daca:

- esti energic, pozitiv, spontan, punctual si relationezi usor.

- esti orientat catre rezultat, promovare, si sa realizezi ceea ce iti propui.

- iti doresti sa lucrezi intr-o echipa tanara si dinamica unde buna dispozitie dicteaza performanta.

- acumulezi rapid informatii, esti serios, responsabil si punctual.

- vrei sa promovezi sau chiar sa conduci propria echipa.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

- contactezi clientii dintr-o baza de date promovand serviciile si produsele pe care le vei vinde.

- tratezi cu profesionalism toate apelurile pentru a genera vanzari.

- asculti activ, depasesti eficent obiectii, esti perseverent in apel si intalnire.

- supervizezi complet procesul de vanzare pana la finalizarea acestuia.

- organizezi intalnirea in incinta biroului cu clientul.

- vei face prezentarea optiunilor de servicii si produse oferind consultanta necesara.

- realizezi targhetul zilnic/lunar.

Pachetul tau de beneficii:

Sistem de salarizare foarte motivant, obiective tangibile:

- bonus lunar substantial corelat cu realizarile.

- premii de performanta si beneficii diverse.

- posibilitate de avansare.
Respect si ofer seriozitate fata de angajat:

- contract de munca 8h/zi pe perioada nedeterminata.

- program standard Luni - Vineri 09:00 - 18:00

Investitie in cariera:

- program complex de traininguri, workshopuri de specialitate si dezvoltare personala

- ghidaj in cariera, mentorat, train the trainer,coaching one2one.

- posibilitatea de a promova pe diverse pozitii superioare, diferite certificari.

Infinity Estate Concept este o companie care se ocupa cu software imobiliar la nivel national avand puncte de lucru in orase bine dezvoltate precum :Bucuresti , Timisoara si Cluj. Postul se desfasoara in incinta biroului ,fara a fi necesare deplasari pe teren. Programul de lucru este de luni-vineri intre orele 09:00-18:00.
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024