Gratis

Agent vanzari

INNER BEAUTY SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii medii/superioare.
  • Experientă în vânzări minim 2 ani. Constituie un avantaj experiența în vânzări pe segmentul Beauty/Produse profesionale.
  • Foarte bune abilități de comunicare, relaționare și negociere cu clienții.
  • Foarte bune abilități de lucru în echipă.
  • Prezență agreabilă.
  • Foarte bune abilități de organizare și planificare.
  • Orientare către rezultate. Spirit competitiv.
  • Permis de conducere categoria B, fără incidente majore.

Descrierea jobului

  • Promovează produsele companiei către saloanele de înfrumusețare.
  • Realizează targetul lunar de vânzări și încasări.
  • Menține și dezvoltă portofoliul de clienți.
  • Face vizite regulate la fiecare client, conform programului stabilit.
  • Răspunde de încasarea soldurilor.
  • Implementează produsele noi și promoțiile către clienți.
  • Monitorizează permanent piața și concurența din zona de activitate.
  • Realizează rapoarte și analiză despre activitatea depusă.

Beneficii: Salariu fix + bonusuri / Mașină de serviciu / Telefon.

Firmă importatoare de produse cosmetice profesionale, destinate saloanelor de înfrumusețare.
Brandurile pe care le importăm în exclusivitate în Romania sunt: NIKA Hair Beauty Excellence și Bleu&Marine Bretania. Mai avem in portofoliu si alte produse si accesorii destinate saloanelor de infrumusetare.
Suntem o echipă tânără și dornică de afirmare pe acest segment de piață.

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 12 Mart. 2024 Expiră 11 Apr. 2024