Gratis

AGENT VANZARI

BLACK SEA SUPPLIERS

Candidatul Ideal

Persoana motivata, responsabila, dinamica, cu initiativa, abilitati comunicare si negociere, studii medii/superioare tehnice, cunoastere instalatii termice/ sanitare, experienta minim 2 ani in domeniul instalatii/constructii, operare PC, engleza;

Descrierea jobului

Cunoastere si promovare produsе comerciаlizate,activitate terеn de vаnzаrе/ofertarе / negociеrе pеntru lucrаri / proiеcte;
experiеntа in proiectare si executie instalatii tehnologice - dimensionare si alegere echipamente si instalatii industriale, intocmire oferte tehnice si comerciale pentru instalatii si echipamente industriale, urmarirea ofertelor si a contractelor, urmarire portofoliu clienti.

Se ofera salariu motivant, telefon, masina, tichete masa.

Companie direct importator al produselor comercializate, cu acoperire nationala in domeniul instalatiilor termice si sanitare, amenajari interioare, in expansiune, capital integral strain, colectiv tanar, specializat si competitiv.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024