Gratis

Agent Vanzari

Swiso Impex SRL

Candidatul Ideal

Daca vrei sa faci o cariera in vanzari, vino alturi de noi si iti oferim tot suportul!
Nu conteaza ca nu ai experienta, trebuie doar sa-ti doresti!
Daca esti harnic si ai dorinta de afirmare, esti asteptat sa te alaturi echipei noastre!

Descrierea jobului

Responsabilitati:
 Crearea, menținerea și dezvoltarea unui portofoliu de clienți în zona alocată;
 Vizitarea în mod regulat a clienților din zona alocată, stabilindu-și prioritățile și organizându-și eficient timpul;
 Identificarea de noi clienți potențiali și propunerea de oportunități de creștere a vânzărilor, creșterea numărului de clienți;
 Cunoașterea temeinică a produselor companiei, prezentarea acestora și oferirea de soluții în concordanță cu nevoile clienților;
 Întocmirea de contracte, preluarea de comenzi și urmărirea desfășurării acestora în condițiile stabilite;
 Culegerea de informații din piață și întocmirea de rapoarte despre concurență;
 Întocmirea de rapoarte de activitate;
 Respectarea întocmai a politicilor și procedurilor financiare și comerciale ale companiei, verificarea debitelor și implicarea directă în recuperarea lor;
 Investigarea și evaluarea reclamațiilor de la clienți, propunerea de soluții și îmbunătățiri.
 Participarea activă la toate activitățile companiei, cursuri, sedinte de vazari zilnice si dezbateri online;
- Cunostinte de utilizare a pachetului Microsoft (Word, Excel);
- Constituie avantaj: - permis de conducere
- studii superioare

BENEFICII:
Pachet salarial atractiv - salariu fix 2500 lei net, + comision din adaosul comercial realizat si incasat
Tichete de masa
Laptop si telefon de serviciu
Masina de serviciu
Asigurare medicala privata
Sustinere in construirea unei cariere de succes.

S.C. SWISO IMPEX S.R.L este o companie înființată în anul 2001, având activitatea în diferite domenii cum ar fi comerț, servicii, auto etc. Compania noastră are sediul principal în Florești, Prahova, Strada Principală, Nr. 17 B, și deține un punct de lucru în Ploiești. Seriozitatea, respectul față de client și eficiența ne-a adus de-a lungul timpului clienți importanți cu care colaborăm și în prezent. Buna comunicare a echipei noastre, cumulată cu experiența îndelungată în acest domeniu, oferă clienților soluții rapide, efectuând reparațiile necesare în cel mai scurt timp. Website: www.swiso.ro

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024