Gratis

Agent vanzari

Adison Company
2 poziții

Candidatul Ideal

Esti tenace,comunicativ,bun negociator,organizat,muncitor,disciplinat,ai spirit de initiativa,esti obisnuit cu lucrul in echipa,ai studii medii sau superioare,experienta in vanzari,esti posesor de permis de conducere auto cat B si mai ales esti dornic de un castig cat mai mare raportat la performantele tale,te asteptam in echipa noastra!

Descrierea jobului

Agenti de vanzari in regim presales.
O buna cunoastere a clientilor din zona de interes si experienta in FMCG pot reprezenta avantaje importante.
Pachetul contine masina si telefon-palmtop-tableta de serviciu-minicasa de marcat, plus posibilitatea obtinerii unor venituri peste medie,corelate cu efortul depus si performantele obtinute.

Firma in plina expansiune,importator din China,Germania,Polonia si Turcia,distribuitor regional de produse uz casnic, menaj, papetarie, jucarii si distribuitor autorizat Sano pentru judetele Iasi,Vaslui,Neamt.
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024