Gratis

Agent Vanzari

S.C. CROSS WORK S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Permis de conducere - categoria B;
  • Experiența în retail și vânzări FMCG reprezintă un avantaj;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Proactivitate sporită;
  • Abilități foarte bune de organizare și planificare a activității;
  • Studii medii/superioare finalizate.

Descrierea jobului

  • Interacțiunea cu clienții existenți pentru preluarea comenzilor și procesarea încasărilor;
  • Utilizarea POS-ului mobil și gestionarea plăților în numerar;
  • Depunerea încasărilor în numerar la bancomate pentru eficientizarea procesului financiar;
  • Promovarea produselor în mod proactiv pentru extinderea portofoliului de clienți;
  • Asigurarea unei prezențe constante în teritoriu pentru a consolida relațiile cu clienții și pentru a identifica noi oportunități.

Crosswork este o companie de recrutare la nivel național, cu birouri în București și Iași, ce oferă servicii atât de recrutare cât și de muncă temporară și administrare de personal

Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 29 Febr. 2024 Expiră 30 Mart. 2024