Gratis

AGENT VANZARI

Vandana Com

Candidatul Ideal

-sa aiba experienta in vanzari directe minim 2 ani.
-sa fie o persoana sociabila, cu spirit de initiativa, disponibil full time, dispus la colaborare, tenacitate, spirit de echipa,
-corectitudine, receptivitate
-argumentare si putere de convingere
-disponibil la program prelungit.

Descrierea jobului

-agent de vanzari
-pachet salarial atractiv - la atingerea obiectivelor setate de companie
-masina de serviciu
-telefon mobil de serviciu

- SC Vandana Com SRL s a infiintat in anul 1993, este o firma cu capital privat care are ca activitate principala : Comert cu ridicata nespecializat de produse alimentare, bauturi si tutun.
-CV- urile se trimit pe urmatoarea adresa: adinaciora@vandana.ro
-persoana de contact : Ciora Ioan: tel. 0769086770
Toie Calin: tel: 0773964959
Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024