Gratis

AGENT VANZARI

G.P.C. AUTO CONSULTING S.R.L.

Candidatul Ideal

  • punctual
  • perseverent
  • atent la detalii
  • sociabil
  • capabil sa lucreze in echipa
  • responsabil

Descrierea jobului

Jobul este despre vanzari pe teren. Avem nevoie de o persoana care sa dezvolte zona Giurgiu pe partea de vanzari. In special ne intereseaza identificarea clientilor noi.
Se ofera salariu + bonusuri din vanzari ,masina de serviciu , telefon , laptop , diferite trainguri la producatorii de piese , oportunitati de dezvoltare .

Suntem o companie care functioneza sub umbrela uneia din cele mai mari multinationale de piese din europa avand cea mai diversificata paleta de produse in domeniul auto
Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 28 Mart. 2024