Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Agent Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te vei adapta mai repede in echipa noastra de vanzari daca ai urmatoarele calitati:rn- entuziasm si atitudine pozitiva in ceea ce facirn- perseverenta in ceea ce iti propuirn- prezenta si aspect placutrn- bune abilitati de comunicare verbala si scrisarn- organizat (a)rn- spirit competitivrn- onest(a)rn- initiativa orientata spre solutiirnVom aprecia daca ai o experienta in vanzari!In acelasi timp, lipsa ei nu ne va impiedica sa avem rezultate impreuna - caci daca tu ai calitatile de mai sus, KNOW HOW ul il avem noi!

Descrierea jobului

Calitatile de mai sus te vor ajuta sa:rn- mentii o buna relatie cu clientii existenti (incasare, promovare produse, mercantizare)rn- dezvolti portofoliul de clienti si de produse plasate la acestiarn- atingi planul de vanzarirn- ai o buna relatie cu colegii (concursuri interne, raportari, respectare proceduri interne)rnMasina de serviciu, telefon serviciu - vin la pachet cu un sistem salarial peste medie (fix + grila comision), cu o atmosfera placuta de lucru (relatie colegi-superiori ierarhici, team buildinguri) si chiar cu planuri de dezvoltare personala (traininguri, prezentari produse, promovare)

TOP Master Ltd - este un jucator important in regiunea Moldova, cu experienta de peste 10 ani in domeniul materialelor usoare de constructii.rnrnDistribuitor al unor branduri de renume in domeniu (Deutek, Euromaster, Denbraven, Thirard, Eurociere, Everpro, Prointermed, Monolith si altii) - TOP Master Ltd ofera clientilor sai o diversitate de peste 6000 de repere din categoriile principale de produse pe care un magazin le comercializeaza (chimice, feronerie, sanitare, termice, bricolaj, solutii de colorare, constructii, echipament protectie, uz casnic) - pentru care punem la dispozitie inclusiv prezentere si standuri de expunere clientilor nostri.

Expirat
Agent Vanzari  -  TOP MASTER LTD