Publicat 25 Sep 2018 | Expiră 26 Oct 2018

Agent vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Bune abilitati de comunicare si putere de convingere;
Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;
Ținută profesională (fizică și morală) ireproșabilă;
Orientarea spre client, dar si spre consumator;
Foarte buna orientare spre rezultate;
Spirit de organizare si capacitatea de automotivare;
Disponibilitate pentru un post cu activitate 100% de teren, dinamica;
Minim studii medii (diploma de bacalaureat);
Permis de conducere categoria B, minim 1 an vechime;
Reprezinta avantaj experienta profesionala in domeniu;

Descrierea jobului

Descrierea jobului / Obiectivul postului :
Agentul de Vanzari actioneaza in sensul dezvoltarii afacerii companiei cu produsele Global Vending prin realizarea in aria repartizată a volumelor de vanzări şi a obiectivelor de acoperire clienţi, distribuţie produse.

Procesul de vanzare se realizeaza cu livrarea marfii pe loc.

Responsabilitati principale :

Construieşte şi menţine baza de clienţi in secţiunea pe care o administrează;
Vizitează zilnic numărul de clienţi necesar pentru a atinge standardele impuse de companie, in conformitate cu planul rutei;
Vinde produsele conform obiectivelor de volum /an/lună/zi;
Construieste si mentine imaginea si modul in care sunt prezenate produsele;
Asigura prezentarea produselor conform standardelor transmise de Producator si promotiilor in vigoare;
Asigura livrarea prompta a produselor catre clienti si este responsabil de integritatea stocului de marfa din autoturism;

Beneficii:
Pachet salarial atractiv;
Bonus lunar, în funcție de realizări;
Posibilitatea de a dezvolta o carieră solidă în vânzări, în cadrul unei echipe tinere și puternice.

Global Vending este o companie axata pe distributia produselor din cafea .

Expirat
Agent vanzari  -  Global Vending

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles