Gratis

Agent Vanzari Zonal

ARMEDA CARPET SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

- experienta in vanzari
-persoana motivata
-cu initiativa
-proactiv
-bun orator si bune abilitati de comunicare
-ambitios
-dorinta de crestere financiara
-bune abilitati de sofer
-experienta ca si sofer
-abilitati de utilizare a metodelor tehnologice (tableta, smartphone, laptop, etc)
-abilitati de utilizare a programelor Excel, Adobe , Word, etc

Descrierea jobului

Responsabilitati
-prospectarea zonei desemnate , in vederea maririi portofoliului de clienti ( 1 Moldova+ Dobrogea, 2 Ardeal + Banat + ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄Maramures , 3 Sud Oltenia + Muntenia)
-prezentarea produselor
-vanzarea produselor
-intocmirea rapoartelor saptamanale (in Excel)
-centralizarea clientilor pe orase
-intocmirea de rapoarte cu descrierea potentialilor clienti (magazine , gama de produse, oportunitatea de a introduce domeniul nostru, etc)

Beneficii
-bonusuri din vanzare , atat procentual valoric cat si procentual cantitativ
-portofoliu de clienti deja existent , format in 6 ani de activitate
-domeniu de activitate (covoare) cu mare cautare si zona larga de creare colaborari (magazine specializate, magazine materiale de constructii, zona de arhitectura si design interior, etc)
-sustinere mare din partea companiei pe partea de marketing , promovare intensa in social media si google

Armeda Carpet Srl este unul din cei mai mari importatori si distribuitori nationali de covoare
Societatea noastra este prima din aceasta ramura a comertului care a creat un puternic site de vanzari , o prezenta constanta in Social Media si Google, prin marketing profesional , cu o constanta investitie in advertising
Reteaua noastra de clienti existenti este una vasta , cu clienti fidelizati
Ne dorim amplierea retelei de clienti , prin cresterea numerica si calitativa, dat fiind orientarea noastra in producerea covoarelor. Suntem singurul producator care urmareste cresterea calitativa , diversificarea ofertei , dezvoltarea metodelor de lucru
Publicat 18 Mai 2024 Reactualizat 17 Iun. 2024 Expiră 17 Iun. 2024