Gratis

Agent Vanzari Zona 5

SC. Thermopan SRL

Candidatul Ideal

  • Studii medii;Studii superioare
  • Experienta de minim 2-5 ani in vanzari directe;
  • Constituie avantaj experienta in domeniul materialelor de constructii;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Aptitudini de planificare, organizare si stabilire a prioritatilor;
  • Abilitati de negociere;
  • Orientare catre client si rezultate;
  • Capacitate de lucru in echipa;
  • Experienta in dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii;
  • Disponibilitate saptamanala pentru deplasari prelungite;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Cunoastere pachet MS Office.

Descrierea jobului

  • Prezinta si promoveaza produsele companiei prin contactarea clientilor actuali si atragerea de noi parteneri;
  • Vinde produsele companiei catre distribuitori ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁si depozite de materiale de constructii;
  • Incaseaza facturile emise la termenele stabilite;
  • Realizarea obiectivelor de vanzari zonale din planul de vanzari general;
  • Identificarea potentialilor clienti si largirea portofoliului de clienti existenti;
  • Gestionarea in timp optim a proceselor de ofertare, negociere, comenzi, livrare, plata si evolutia clientilor din zona alocata;
  • Monitorizarea concurentei;
  • Transmiterea in timp optim spre sediul societatii a informatiilor legate de oportunitati si amenintari in segmentul de piata pe care isi desfasoara activitatea;
  • Zona alocata este formata din urmatoarele judete: GJ,MH,VL,DJ,AG,OT,DB,PH,IF-B, TR,GR
  • Activitatea consta in 80% deplasari si 20% office, 80% hunting si 20% farmin

Beneficii:
  • Salariu fix + comision din vanzari, bonusuri
  • Bonuri de masa, asigurare medicala privata
  • Masina de serviciu, laptop, smartphone

Compania a fost înființată în 1996, aflându-se în continuă creștere și evoluție. Focusarea noastră principală este producția de plasă din fibră de sticlă și o serie de profile din aluminiu, oțel și PVC. Clienții noștri principali sunt distribuitorii, depozitele și magazinele de retail din toată țara.

www.profeel.ro

Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 14 Iun. 2024