AGENT VANZARI ZONA N-V A TARII, MOLDOVA, BUCURESTI SI EXPORT

ATERM SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

  • experiență în vânzări tamplarie PVC si AL constituie avantaj;
  • permis de conducere categoria B/disponibilitate pt deplasare in aria de responsabilitate
  • cunostinte bune de operare PC
  • capacitate foarte bună de comunicare și relaționare cu clienții, simț pentru detaliile care contează;
  • orientare către client grijă și empatie față de solicitări, rezolvarea posibilelor obiecții;
  • gândire pozitivă, amabilitate, organizare, adaptabilitate la situații neprevăzute;
  • experiența în vânzări este obligatorie.

Descrierea jobului

  • ne ajuți să dezvoltăm portofoliul de clienți ;
  • menții și crești relațiile cu actualii clienți;
  • prezinți și promovezi produsele din portofoliu în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale companiei;
  • oferi consiliere tehnică clienților, preiei comenzile;
  • propui, implementezi soluții și planuri pentru dezvoltarea mixului de produse la client;
  • urmărești planul de încasare în conformitate cu termenele stabilite împreună cu clienții;
  • cunoști foarte bine produsele comercializate, asiguri clienților informații detaliate, consultanță și soluții.

Suntem unul dintre cei mai importanți producători de tâmplărie PVC și Aluminiu, din centrul României.
De peste 17 ani, reprezentăm calitatea, producând ferestre și uși, pentru cei care doresc un produs durabil și sigur.

Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 17 Mai 2024