Gratis

AGENT VANZARI ZONA BRASOV

Pro Activ SRL

Candidatul Ideal

  • Convingator, sa aiba bune abilitati de comunicare, spontaneitate, logica, spirit organizatoric, promptitudine, constiinciozitate si seriozitate, disponibilitate la efort, dornic sa evolueze atat pe plan profesional cat si personal.
  • Experienta in domeniul vanzarii materialelor de constructii reprezinta un avantaj (minim 3 ani).
  • Candidatul trebuie sa posede obligatoriu permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

  • Vanzarea materialelor de constructii catre depozite si magazine de profil deja existente in portofoliu
  • Abordarea potentialilor clienti atat revanzatori cat si firme de constructii sau antreprenori privati.
  • Prestarea de servicii customer service catre clienti existenti si pontentiali.

Beneficii
  • Salariu fix plus bonus din vanzari;
  • Masina si telefon de serviciu:
  • Tableta
  • Posibilitati de avansare in cariera,stabilitate.

Compania Pro Activ SRL este prezenta de peste 22 de ani in piata materialelor de constructii, aflata in crestere, cu un personal tanar, dinamic si profesionist.
Misiunea noastra este sa fim un partener de nadejde pentru colaboratorii nostri, sa oferim consultanta tehnica de cea mai buna calitate, o gama cat mai completa de materiale de constructii si finisaje, livrate in cel mai scurt timp posibil.
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024