Gratis

Agent vanzari telefon Engleza si Franceza

MAGNUM POINT S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Ca si operator vanzari prin telefon ai nevoie de un set de abilitati care te vor ajuta sa iti faci treaba cu usurinta:

1. Posibilitatea de a lucra de la SEDIU. Dorim sa interactionam zi de zi cu tine, fizic, fiind cheia catre dezvoltarea ta profesionala.

2. Stapanirea limbii engleze si franceze la nivel avansat. Livrand cele mai bune servicii si reprezentand diferiti parteneri, vocabularul extrem de bine dezvoltat si cultura generala sunt elemente esentiale.

3. Gandire critica si creativa. Intotdeauna apar situatii imprevizibile in care scenariul deja stabilit nu se mai aplica. De aceea capacitatea de a examina cu atentie te va ajuta sa vii cu solutia potrivita.

4. Spirit de echipa extrem de bine dezvoltat. Moralul ridicat intregii echipe inseamna imbunatatirea performantei.

5. Capacitate de memorare excelenta insotita de atentie distributiva. Va trebui sa tii minte toate serviciile companiei, raspunsurile si pasii standard pe care trebuie sa ii urmezi in situatii deja anticipate.

6. Cunostinte operare PC. Experienta anterioara cu calculatorul este primordiala.

Descrierea jobului

Operatorul Vanzari prin Telefon reprezinta vocea companiei. Task-urile principale sunt:

1. Zilnic vei contacta telefonic sau prin email clientii alocati portofoliului tau.

2. Promovezi serviciile companiei in mod corect, oferind informatiile necesare.

3. Obtii informatiile necesare despre clientii noi si completezi diferite rapoarte despre apelurile telefonice sau interactiunile cu clientii.

4. Participi la toate programele de pregatire profesionala.

BENEFICII

1. Locatia este la 5 minute de metroul Timpuri Noi.

2. Programul este de luni pana vineri 14:00 – 23:00 - include o ora, pauza de masa.

3. Se ofera salariu fix 4700 NET + tichete de masa, bonusuri de performanta, spor de noapte si transport asigurat.

4. Contract individual de munca pe perioada nedeterminata.

5. Concursuri de performanta saptamanale.

6. Training de initiere, perioada de shadowing si evaluare saptamanala a cunostintelor.

7. Mediu de lucru este unul tanar, dinamic si antrenant.

8. Biroul beneficiaza de terasa exterioara unde te poti relaxa cu colegii tai, dar si de o bucatarie imensa, utilata complet, unde cafeaua, ceaiul, laptele si fructele sunt nelipsite.

Suntem Magnum Point, un proiect nou ce ofera solutii de Telemarketing si call center B2B. Am inceput activitatea curand, cu o echipa tanara, cu experienta si ne dorim sa dezvoltam proiecte mari si ambitioase. Ne concentram pe performanta si dezvoltare profesionala, oferind un mediu propice, unde fiecare angajat poate excela. In ceea ce priveste relatiie parteneriale, oferim clientilor nostri servicii de cea mai inalta calitate si solutii inovatoare. Perseverenta ne-a facut sa ne dezvoltam de-a lungul anilor si toata experienta acumulata dorim sa o investim in acest proiect nou, alaturi de oameni ca si noi: ambitiosi, perseverenti si pregatiti sa lupte pentru visurile lor.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024