Gratis

Agent Vanzari Tehnic Teren

FAST TRADE FIXING BUSINESS ROMANIA
2 poziții

Candidatul Ideal

Agent Vanzari Tehnic Teren - Experienta in domeniul vanzarii organelor de asamblare;
- Capacitate de organizare si disponibilitate pentru deplasari in tara, in interes de serviciu;
- Abilitati de comunicare si de prezentare a produselor si a unor solutii tehnice de complexitate medie;
- Orientat spre client si nevoile acestuia;
- Responsabil, dinamic, proactiv si cu spirit de echipa;
- Cunostinte operare PC si utilizare Microsoft Office;
- Posesor permis de conducere categoria B.
- Absolvent de studii superioare tehnice reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

- Promovarea consecventă a produselor din portofoliu in zonele Est, Sud-Est si S - SV a Romaniei;
- Identificarea si oferirea solutiilor optime din punct de vedere tehnic si economic clientilor;
- Dezvoltarea continua a portofoliului de clienti;
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor comerciale cu clientii existenti;
- Realizarea obiectivelor conform planului strategic de dezvoltare;
- Urmarirea permanenta a recuperarii creantelor;
- Intocmirea rapoartelor de vanzari si participarea la analiza rezultatelor;
- Respectarea politicii comerciale si a procedurilor companiei;

BENEFICII:

- Oportunitatea dezvoltarii profesionale folosind experienta acumulata si impartasita de Grupul FONTANA in cei 70 de ani de activitate;
- Contract de munca pe durata nedeterminata;
- Pachet salarial atractiv (salariu fix si bonus de performanta);
- Bonuri de masa;
- Abonament medical la o retea de clinici private cu acoperire nationala;
- Autoturism de serviciu;
- Laptop;
- Telefon mobil.

FAST TRADE FIXING BUSINESS ROMANIA a luat naștere în cadrul Grupului Fontana, lider mondial în producția de elemente de asamblare, pe baza experienței acumulate de Fontana Fasteners.
Comercializarea elementelor de asamblare și furnizarea de servicii cu valoare adăugată mare pentru clienți reprezintă nucleul propunerii de valoare a FAST TRADE FIXING BUSINESS ROMANIA, puternic marcată de construirea unui parteneriat solid cu clienții.
Gama largă de produse din catalog se combină cu oportunitatea de a beneficia de servicii personalizate de proiectare soluții specifice, cu ajutorul unei echipe valoroase de profesioniști.
Clienții FAST TRADE FIXING BUSINESS ROMANIA pot conta, de asemenea, pe un sistem de distribuție pe întreg teritoriul european, realizat prin locații logistice distribuite strategic și o largă rețea de vânzări, care garantează competitivitatea și un perfect time to market.
Fast Trade este implicată, de asemenea, în realizarea continuă a unui model puternic marcat de protejarea mediului și îmbunătățirea unei culturi corporative inspirată de maximă atenție pentru toate părțile interesate.

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024