Gratis

Agent Vanzari Targu Mures

DONA.Logistica

Candidatul Ideal

Pssst! Hei, tu! Esti in cautarea unui loc de munca? Te-ai gandit vreodata sa lucrezi in Industria Farma? Dar in Vanzari?

Atunci nu sta pe ganduri si aplica!

DONA.Logistica este in cautarea unui coleg locat in Targu Mures si dornic sa aprofundeze un domeniu nou, in cadrul unei industrii de succes!

Vei face echipa buna cu noi daca:
  • Esti activ, te consideri un spirit intreprinzator si cauti mereu solutii;
  • Ai excelente abilitati de comunicare si negociere;
  • Stii sa iti planifici si iti organizezi activitatea reusind sa prioritizezi sarcinile;
  • Te adaptezi usor situatiilor neprevazute si dai dovada de flexibilitate;
  • Ai o gandire analitica, atentie la detalii si iti place sa lucrezi cu cifrele;
  • Ai studii superioare finalizate (domeniul economic constituie avantaj);
  • Detii permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Detalii despre acest post le vom discuta la interviu, unde ne vom si cunoaste. Pana atunci, pentru a-ti putea forma o imagine, vezi cateva dintre viitoarele tale responsabilitati mai jos:

Astfel:

  • vei avea ocazia sa prezinti si sa vinzi produsele noastre clientilor farmacii din regiunea alocata;
  • vei interactiona cu cei mai buni in domeniu si vei putea sa-ti maresti portofoliu de clienti;
  • vei monitoriza creantele si te vei ocupa de incasarea facturilor la termen.

Scopul fiind:

  • Consolidarea unor relatii comerciale bazate pe profesionalism si incredere;
  • Realizarea planului de vanzari si implicit realizari profesionale si materiale.

Iti oferim:

  • Training adaptat pentru a te familiariza cu specificul industriei farma & tehnici de vanzare;
  • Echipa dornica sa iti ofere suport pentru atingerea obectivelor profesionale si oportunitati de avansare in cadrul companiei;
  • Rasplatim performanta prin plata unui bonus lunar in functie de realizarea indicatorilor de performanta;
  • Tichete de masa si prime cu ocazia sarbatorilor;
  • Asigurare de sanatate privata;
  • Card discount in Farmaciile DONA;
  • Telefon mobil, laptop si masina de serviciu;
  • Acces gratuit la biblioteca digitala Bookster si discount la abonamentele lunare World Class.

Farmaciile DONA sunt printre cele mai apreciate din România, cu o experienta de succes dovedita de peste 30 de ani in piata farma din Romania.

Dona. Logistica SA, parte a grupului DONA, asigură distribuția farmaceutică echilibrată la nivel național catre farmacii independente, spitale si farmaciile proprii. Dona. Logistica a demonstrat ca este capabila de o evolutie foarte rapida, ajungand in prezent in topul primilor 5 distribuitori de medicamente la nivel national, cu o cifra de afaceri anuala de peste 300 milioane de Euro.

Alătură-te și tu echipei DONA!

Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 30 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024