Agent vanzari servicii (RENT-A-CAR)-Timisoara,Bucuresti,Cluj

ExpediCAR
3 poziții

Candidatul Ideal

Descriere:

Cautam Agent vanzari / Reprezentant vanzari servicii (RENT-A-CAR) - Timisoara - Calea Sagului, Bucuresti - Zona Baneasa si Cluj - Zona aeroport!

VĂ RUGĂM SĂ EVALUAȚI ATENT CERINȚELE JOBUL-ULUI ȘI SĂ APLICAȚI ÎN CAZUL IN CARE CORESPUND OBIECTIVELOR ȘI COMPETENȚELOR DVS.

Cerinte - Candidatul ideal
  • Cunoașterea limbii engleze, cel puțin nivel conversațional;
  • Persoană organizată, comunicativă, onestă, capabilă să lucreze bine individual și în echipă;
  • Bune abilități de vânzare și comunicare cu clienții;
  • Simțul umorului, orientare către clienți, entuziasm;
  • Permis de conducere categorie B, cu minim 2 ani de experiență;
  • Cunoștințe medii operare Microsoft Office.

PROGRAM DE LUCRU:
  • 5 zile pe săptămână cu 2 zile libere, în două ture: tura 1 începând cu ora 08.00 iar tura 2 în completare începând cu ora 12.00.

CV-URILE SE POT INCARCA DIRECT IN APLICATIE SI VETI FI CONTACTAT IN URMA UNEI PRESELECTII !

Descrierea jobului

Responsabilitati - Descrierea jobului
  • Predare și preluare autovehicule de la clienți în Timisoara și în țară sau internațional periodic;
  • Completarea și verificarea documentelor necesare închirierii – contract, proces verbal de predare primire;
  • Verificarea atentă a stării autovehiculului la predare și la returnare (identificarea completă a eventualelor avarii și încasarea conform grilei a sumelor aferente daunelor înregistrate);
  • Pregatirea autovehiculului în vederea livrării către client;
  • Vânzarea de servicii adiționale și încasarea cu POS sau cash a contravalorii acestora;
  • Comunicarea explicita a termenilor și condițiilor contractului de închiriere către client;
  • Asigurarea suportului pentru clienți în vederea obținerii documentației în caz de accident;
  • Atribuții specifice de gestionare parc auto;
  • Raportarea activității saptămânal sau la cererea superiorului direct.

Beneficii:
  • Mediu de lucru placut, profesionist cu un colectiv tanar si prietenos;
  • Program flexibil de lucru. Decontarea integrala a costurilor de transport in comun;
  • Pachet salarial format din parte fixa 3000 lei net + comision din vânzare servicii adiționale + prime periodice.

ExpediCAR este o companie de ȋnchirieri autovehicule cu capital integral românesc, având misiunea de a livra cele mai bune servicii de mobilitate la preţuri accesibile. Povestea noastră a ȋnceput ȋn Bucureşti, ȋn anul 2006, cu câteva autovehicule şi dorinţa de a demonstra că poţi oferi servicii de calitate la preţuri corecte şi transparente. In prezent flota este de peste 100 autovehicule.

Suntem în căutarea de colegi noi pentru postul de Reprezentant vanzari servicii RENT-A-CAR Timisoara, Bucuresti!
Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 12 Iun. 2024 Expiră 21 Iun. 2024