Gratis

Agent Vanzari 4.000 - 10.000 Ron Net

SIMPLEX TRADE INVESTMENT SRL

Candidatul Ideal

Alătură-te Echipei Simplex Trade Investment ca Agent de Vânzări! :)
Compania este specializata in comercializarea produselor termo, hidro, climatizare, ventilare, obiecte sanitare si instalatii.

Daca esti o persoana orientata catre rezultate, cu abilitati excelente de comunicare si o dorinta puternica de a obtine succesul in vanzari, aceasta este o oportunitate pentru tine sa ne cunoastem!

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor companiei;
  • Dezvoltarea si mentinerea unor parteneriate puternice si de durata cu clientii;
  • Mentinerea relatiilor cu clientii existenti si participarea activa la dezvoltarea portofoliului de clienti impreuna cu designeri/instalatori parteneri ai companiei;
  • Inelegerea nevoilor clientilor si oferirea de solutii personalizate prin intermediul produselor noastre;
  • Negocierea si incheierea contractelor de vanzare cu clientii.
Cerinte:
  • Experienta in vanzari minim 2 ani;
  • Abilitati excelente de comunicare verbala si scrisa;
  • Capacitatea de a dezvolta si mentine relatii solide cu clientii;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Experienata anterioara in domeniul instalatiilor constituie un avantaj.
Beneficii:
  • Oportunitati excelente de crestere si dezvoltare profesionala intr-un domeniu in continua expansiune;
  • Pachet salarial format dintr-un salariu de baza si bonusuri in functie de performanta;
  • Asigurare medicala;
  • Automobil de serviciu;

Simplex este sinonim cu calitatea și profesionalismul în comercializarea produselor termo, hidro, climatizare, ventilare și instalații sanitare. Echipa noastră tânără și ambițioasă a obținut rezultate excepționale în cei 7 ani de activitate, devenind o prezență de succes pe piață.

Dacă până acum lucrurile sună interesant, așteptăm un semn de la tine! 😊

Trimite-ne CV-ul tău și hai să construim împreună viitorul în marketing!

Te așteptăm cu brațele deschise la Simplex!
Sos. Chitilei nr.196 sector 1.
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024