Agent vanzari produse vinificatie si echipamente viticultura

ISP GROUP SRL

Candidatul Ideal

Ești în căutarea unui loc de muncă stabil?
Esti o fire active, dinamica si dornica de noi provocari?
Cunosti tehnicile de vanzari si a bunelor practici in domeniu?

Atunci vino cu noi!
Cautam colegi buni si implicati care vor sa creasca profesional si personal, alaturi de echipa noastra.
Postul de agent vanzari produse si echipamente pentru vinificatie si/sau utilaje agricole pentru vii si livezi te asteapta.

Cerinte
- studii superioare, profil: Ingineria Produselor Alimentare; Chimia Alimentara; Inginerie Mecanica; Viticultura/Pomicultura. (reprezinta un avantaj);
- experienta in viticultura – vinificatie. (reprezinta un avantaj);
- experienta in vanzari ;
- operare calculator, pachetul office, corespondenta prin mail. (obligatoriu - nivel avansat);
- cunoasterea limbii engleza si/sau franceza. (obligatoriu - nivel mediu/avansat);
- abilitati organizatorice, de comunicare, vanzare si perfectionare continua;
- responsabilitate, amabilitate, onestitate si perseverenta;
- permis de conducere cat. B (obligatoriu).

Descrierea jobului

- mentinerea si fidelizarea clientilor existenti;
- dezvoltarea portfoliului de clienti;
- studierea pietii si selectarea gamei optime de produse;
- prezentarea si promovarea serviciilor, produselor companiei;
- particularizarea ofertei de produse pentru fiecare potential client;
- optimizarea fluxului de necesar;
- realizarea targetului de vanzari si a targetului de incasari;
- realizarea raportarilor periodice;
- desfasurarea prezentarilor si seminarelor;
- participare la expozitii si targuri.
Venitul este compus din salariu fix si bonus in functie de rezultate.

Compania cu capital strain ISP Group face parte dintr-un grup de societăți care activează în România si Republica Moldova avand ca parteneri lideri mondiali în elaborarea produselor auxiliare pentru industria vinului și a echipamentelor agricole pentru vii și livezi. ISP Group are ca obiectiv asigurarea vinificatorilor, viticultorilor și a micilor fermieri din Romania cu tehnologii moderne și produse inovative pentru atingerea rezultatelor de înaltă performanță. .
Locatia noastra: mun. Focsani, str. Calea Moldovei.
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 14 Mart. 2024 Expiră 13 Apr. 2024