Gratis

Agent Vanzari Persoana cu Handicap

Swiso Impex SRL

Candidatul Ideal

!! NU APLICA !! daca nu ai CERTIFICAT PERSOANA CU HANDICAP !!

Suntem in cautarea unui coleg pentru a se alatura echipei noastre pentru rolul de Reprezentant Vanzari B2B .
Acest rol presupune folosirea telefonului, a emailului, CRM-ului asa ca este important sa stie sa le utilizeze.
De asemenea este indicat sa stie sa lucreze in Word, Excel, Microsoft Outlook pentru ca va folosi laptopul pentru email-uri si raportari zilnice.
Modul de lucru: remote.

Cerinte:
  • Bune abilitati de comunicare , prezentare si negociere
  • Abilitati de planificare si organizare
  • Determinare, angajament
  • Gandire pozitiva
  • Orientare spre client
  • Persoana flexibila si adaptabila la situatii noi
  • Cunostinte operare Microsoft Office

Descrierea jobului

Responsabilitatile jobului:
  • Trimite emailuri zilnic
  • Face apeluri telefonice zilnice
  • Prospecteaza pe Linkedin, Google, Lista Firme, Termene
  • Participa la sedintele zilnice on-line
  • Completeaza zilnic in CRM
Beneficii:
  • Salariu fix, plus comisioane, plus bonusuri de performanta
  • Telefon si laptop de serviciu
  • Asigurare de sanatate privata
  • Asigurare de viata
  • Tichete de masa
  • Acces la materiale suport
  • Dezvoltare profesionala prin cursuri de calificare si instruire
  • Baze de date pentru prospectare

S.C. SWISO IMPEX S.R.L este o companie înființată în anul 2001, având activitatea în diferite domenii cum ar fi comerț, servicii, auto etc. Compania noastră are sediul principal în Florești, Prahova, Strada Principală, Nr. 17 B, și deține un punct de lucru în Ploiești. Seriozitatea, respectul față de client și eficiența ne-a adus de-a lungul timpului clienți importanți cu care colaborăm și în prezent. Buna comunicare a echipei noastre, cumulată cu experiența îndelungată în acest domeniu, oferă clienților soluții rapide, efectuând reparațiile necesare în cel mai scurt timp. Website: www.swiso.ro

Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024