Gratis

AGENT VANZARI PENTRU BRASOV/ CLUJ/ SIBIU/ GALATI/ BRAILA

AMMA HCS CAPITAL INVEST
10 poziții

Candidatul Ideal

  • Esti activ, deschis si pozitiv
  • Esti ambitios si iti doresti sa reusesti prin propriile forte?
  • Iti doresti o cariera de succes?
  • Iti doresti sa lucrezi intr-un mediu energizant care sa te sustina sa te perfectionezi si sa avansezi in cariera?
  • Ai permis de conducere cateogia B? Masina personala reprezinta un avantaj!

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Prezentarea si promovarea produselor companiei;
  • Negocierea termenelor de vanzare, livrare si plata;
  • Dezvoltarea portofoliului de clienti;
  • Prezentabil si respectuos;
  • Initiativa, comunicare, setarea prioritatilor.

Beneficii:
  • Promovare pe baza rezultatelor;
  • Echipa tanara;
  • Pachet salarial motivant, raportat la realizarile efectuate;
  • Program flexibil;
  • Companie in plina expansiune;
  • Traininguri de specialitate si seminarii iorganizate in tara si instrainatate;
  • Bonusuri financiare, premii, excursii oferite in baza rezultatelor individuale.

Distribuitor autorizat in Romania cu peste 110 de ani de experienta internationala in marketing, management si vanzari. Prezenti in Romania din 1994 cu 40 de filiale deschise in majoritatea oraselor importante din Romania, printre care: Bucuresti, Brasov, Constanta, Ploiesti, Pitesti, Timisoara, Iasi, Sibiu, Targoviste, Cluj, Buzau, Galati, Targu Mures etc.
Sediul din Brasov fiind inaugurat in ianuarie 2015.

Ce oferim? Dezvoltare profesionala, stabilitate financiara, oportunitate de promovare, siguranta unui parteneriat pe termen lung.
Road to success!

Be positive! We are positive!

Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024