Gratis

AGENT VANZARI PENTRU BRASOV/ CLUJ/ SIBIU/ GALATI/ BRAILA

AMMA HCS CAPITAL INVEST
10 poziții

Candidatul Ideal

  • Cum ne dorim sa fie viitorul nostru coleg?
  • Ce te face potrivit pentru noi?
  • Esti o fire activa si dinamica, deschisa, dar mai ales pozitiva?
  • Cunosti tehnicile de vanzari si a bunelor practici in domeniu?
  • Esti echilibrat, dispus sa investesti in propria dezvoltare?
  • Esti motivat de dorinta de a reusi prin propriile forte?
  • Iti doresti sa lucrezi intr-un mediu energizant care sa te sustina sa te perfectionezi si sa avansezi in cariera?
  • Ai permis de conducere cateogia B? Masina personala reprezinta un avantaj !

Descrierea jobului

  • Prezentarea si promovarea produselor companiei;
  • Negocierea termenelor de vanzare, livrare si plata;
  • Administarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
  • Prezentabil si respectuos;
  • Initiativa, comunicare, setarea prioritatilor.

Beneficii:
Sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii, urmatorul post este de Team Leader, iar apoi Sales Manager.
Sansa de a lucra intr-o echipa tanara.
Pachet salarial motivant, raportat la realizarile efectuate (se poate ajunge la valori de peste 1000 Euro, in functie de performantele si seriozitatea agentului de vanzari);
Program flexibil, independenta in organizarea muncii;
Atmosferă placută de lucru intr-o echipa tanără, dinamică si ambiţioasă, in plina expansiune;
Oportunitatea de a te dezvolta personal prin traininguri de specialitate si seminarii in diferite tari.

Distribuitor autorizat in Romania cu peste 100 de ani de experienta internationala in marketing, management si vanzari. Prezenti in Romania din 1994 cu filiale deschise in Bucuresti, Constanta, Ploiesti, Pitesti, Timisoara, Iasi, Sibiu, Targoviste, Cluj, Buzau, Galati, Braila si Brasov. Sediul din Brasov fiind inaugurat in ianuarie 2015.

Ce oferim? Dezvoltare profesionala, oportunitati de promovare, siguranta unui parteneriat pe termen lung.

Be positive! We are positive!

Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 28 Mart. 2024