Gratis

AGENT VANZARI OT- DJ / TL - CT

BEM RETAIL GROUP SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

 Experienta in vanzari minim 2 ani;
 Permis de conducere cat. B;
 Persoana dispusa pentru deplasari;

Descrierea jobului

Suntem in cautarea a 2 agenti de vanzari pentru judetele Olt - Dolj; Tulcea - Constanta

De ce să ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄te alături echipei Bem Retail Group:

1. Vei fi mereu în continuă dezvoltare profesională;
2. Vei învaţă de la persoane cu o vastă experienţă;
3. Te vom susţine în planurile tale de dezvoltare ale carierei.
4. Salariu atractiv si bonusuri de performanta;
5. Comision din vanzari
6. Tichete de masa.

Compania Bem Retail Group S.R.L. are ca obiect de activitate import si distributie de produse diverse din gama sculelor electrice folosite in munci de constructie, renovare, gradinarit; chiuvete si baterii etc.

Avem o experienta de 20 de ani in R. Moldova si Ucraina si activam in Romania de 5 ani.

Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 16 Iun. 2024