Gratis

Agent vanzari Medias

BETTY ICE

Candidatul Ideal

Echipa BETTY ICE Sibiu din cadrul Unilever se mareste !
Punctul de lucru este la Medias.

CANDIDATUL IDEAL:
  • Experienta condus duba 3,5t, cat B
  • Experienta in vanzari [de tip van-sales] constituie avantaj
  • Domiciliul in Medias sau impejurimi

Descrierea jobului

CE PRESUPUNE POSTUL:
  • Primeste un portofoliu de clienti deja existent din județul Mureș
  • Are deja stablit pe zile [luni/vineri] ce clienti viziteaza
  • La final de program masina de 3,5t se re-incarca de la depozit cu marfa si se conecteaza peste noapte la curent
  • Primeste permanent sustinere din partea Supervizorului cu care face echipa
  • Face periodic cursuri defensive auto

Descrierea companiei

BENEFICII:
  • 2x Prima Sarbatori,
  • Prima de vacanta
  • Lunar procent din incasari
  • Lunar suma fixa Bonus Vanzari
  • Suma fixa Extra-Bonus
  • Bonuri de masa
  • Asigurare medicala

ALTE BENEFICII:
  • Toate veniturile declarate fiscal
  • Contract norma intreaga ITM
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024