Gratis

Agent vanzari materiale de constructii

Decora Design SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană dinamică, proactivă și motivată dе succes!
Experiența în vânzări - reprezintă un avantaj.
Necesita permis dе conducere cat. B si fara cazier.
Fara cazier judiciar sau dosare civile sau penale in curs.
Abilitati dе comunicare;
Orientare catre client, amabilitate;
Dorinta dе intelegere a nevoilor clientilor;
Capacitate dе convingere, ambitie;
Bune abilitati dе organizare si management al timpului;
Spirit dе cooperare si colegialitate;
Persoana pozitiva si vesela;

Descrierea jobului

Constituie un avantaj daca poseda cunostinte tehnice despre materiale de constructii si amenajari.

Se ofera conditii bune de munca, salariu atractiv, bonuri de masa, diverse comisioane de performanta, contract pe perioada nedeterminata, concediu de odihna platit.

Importator si distribuitor materiale de constructii si amenajari interioare.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024