Agent vanzari (laborator dentar)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • are experiență de vânzări in teren
  • experiența/cunoștințele în stomatologie/implantologie constituie un mare avantaj
  • este puternic orientat către atingerea obiectivelor
  • demonstrează bune abilități de comunicare atât verbal, cât și in scris
  • este pro activ și responsabil
  • are permis de conducere

Descrierea jobului

  • vei căuta clienți potențiali (sunete reci, vizite etc.)
  • vei prezenta produsele/serviciile laboratorului potențialilor clienți
  • vei indeplini planul de vînzări
  • vei livra produsele clienților
  • vei îndeplini rapoarte în baza activității

Beneficii oferite:
  • salariu motivant si comision din vînzări
  • mașina de serviciu (pentru efectuarea livrărilor)
  • instruire calitativă de inițiere și perfecționare continuă
  • tichete de masă
  • tratament stomatologic la prețuri speciale din moment ce ne ești coleg de mai mult de 6 luni

Alte detalii importante:
  • adresa laboratorului: București, Barbu Văcărescu Nr.162
  • program de muncă de 40 ore/săptămînă

Clinica Stomatologica Smile Dent Team Iași este o filială a clinicii Smile Dent Team, Chișinău, Moldova. Misiunea noastră e să tratăm și să ajutăm cât mai mulți oameni să obțină o dantură sănătoasă. Suntem la grija sănătății orale a pacienților noștri de peste 10 ani.

Clinica noastră oferă tot spectrul de servicii stomatologice: terapie, chirurgie, implantologie, protetică, ortodonție, estetică. Rezultatele cu care ne mindrim- 8000 de dinți tratați și cca 50 de pacienți mulțumiți zilnic.

Dorința de a ajuta și mai mulți pacienți ne-a motivat sa deschidem o clinică nouă în România/Iași.

Invităm în echipa noastră profesioniști pasionați și responsabili!

Publicat 29 apr. 2022 Reactualizat 27 mai 2022 Expiră 29 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos