Gratis

Agent Vanzari Junior - utilaje de constructii Craiova

SC Titan Machinery Romania SRL

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii tehnice/ inginerie mecanica/ facultatea de utilaj tehnologic;
  • Proactiv, persoana orientata catre client si rezultate, atentie la detalii;
  • Abilitati de comunicare si negociere;
  • Cunostinte de limba engleza la nivel mediu/ avansat;
  • Cunostinte operare calculator (MS Office, Microsoft Outlook);
  • Posesor permis de conducere (categoria B);
  • Disponibilitatea de a se deplasa in zona de care raspunde.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Promoveaza, prezinta si vinde masinile si utilajele de constructii comercializate de companie, in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei.
  • Stabiliteste intalniri cu clientii si pastreaza un contact permanent cu clientii din zona de care raspunde.
  • Colaboreaza indeaproape cu departamentele companiei pentru a definitiva operatiunea de vanzare.
  • Propune si participa la actiuni de promovare a ofertelor companiei (demonstratii, expozitii, targuri)

Ca parte din echipa TITAN iti vom oferi:
  • un pachet de beneficii in care salariul este exprimat in EURO net si platit in lei, actualizat la cursul mediu din fiecare luna;
  • instrumente de lucru (masina de serviciu, laptop, telefon);
  • schema de bonusare;
  • bonuri de masa in valoare de 30 lei/zi lucrata oferite lunar in format electronic;
  • vouchere de vacanta;
  • 25 de zile de concediu pe an;
  • abonament medical in cadrul unei retele private de sanatate;
  • carti direct la birou de la Bookster (biblioteca online) si discounturi la spectacole/evenimente culturale.

Titan Machinery Romania, parte a grupului Titan Machinery Inc., unul dintre cei mai mari dealeri de echipamente agricole si de constructii din lume, va invita sa va alaturati echipei noastre.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024