Gratis

Agent vanzari Judetul Dolj

CHIS & CHIS SRL

Candidatul Ideal

Persoana proactiva, energica si dornica de dezvoltare personala;
Persoana comunicativa foarte ambitioasa, motivata
Capacitate de asumare a responsabilitatii si de luare a deciziilor;
Gandire analitica, buna capacitate de rezolvare de probleme;
Excelente abilitati de comunicare si negociere;
Permis de conducere categoria B;
Cunostinte bune de operare PC (Excel, Word, Internet, Outlook).

Descrierea jobului

Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
Urmarirea realizarii si depasirii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
Administreaza eficient portofoliul de clienti existent si prospecteaza piata in vederea atragerii de noi clienti si oportunitati de vanzare;
Consilierea clientilor in alegerea celor mai bune produse pentru zona de vanzare;
Urmarirea derularii contractelor si incasarea contravalorii marfurilor vandute;
Raportarea evolutiei vanzarilor urmarind realizarea targetelor de vanzari.

Beneficii/instrumente de lucru:
Tableta
Telefon de serviciu;
Masina de serviciu;
Salariu de baza + bonuri de masa+procent direct din vanzari+bonus pentru atingerea obiectivelor

Descrierea companiei

Distributie articole piatra naturala

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024