Gratis

Agent vanzari in domeniul confectii barbati

NORBERTO FASHION SRL

Candidatul Ideal

-abilități excelente de comunicare și convingere

-atitudine pozitivă

-experientă în domeniul vânzări reprezintă un avantaj

- atitudine proactivă, cu orientare către rezultate

-ușurință în comunicarea și relaționarea cu alte persoane, clienți

-capacitate de organizare și de gestionare eficientă a timpului

-persoana responsabilă, organizată, cu inițiativă

-PERMIS DE CONDUCERE CATEGORIA B

Descrierea jobului

Livrarea și vânzarea paltoanelor, costumelor, sacourilor etc. de barbați în toată țară.

Căutare clienți noi și servirea celor existente.
Programul de lucru este de luni până vineri din care 3-4 zile se petrec în țară.

Firmă cu experiență de peste 25 de ani în domeniul confecții bărbati angajează agent vânzări.
Vă oferim:
-pachet salarial motivant, format din salariu fix și comisioane lunare

-diurnă și cazare asigurată

-mașină de firmă

-telefon cu abonament

-oportunitatea dezvoltării carierei în cadrul unei echipe tinere, dinamice și profesioniste

-contract pe perioadă nedeterminată
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 7 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024