Gratis

Agent Vanzari HoReCa

Kitchen Shop

Candidatul Ideal

• Abilitati excelente de comunicare, negociere si vanzare;
• Studii medii absolvite;
• Experienta in vanzari în segmentul HoReCa reprezinta un avantaj;
• Spirit antreprenorial, axat pe identificarea oportunitatilor in piata;
• Spirit de initiativa si capacitate de a se incadra in deadline-uri si de a-si atinge target-ul;
• Limba engleza nivel mediu;
• Aptitudini foarte bune de comunicare verbala si in scris;
• Permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasare la locatia clientului.

Descrierea jobului

• Identificarea si contactarea potentialilor clienti in vederea stabilirii de intalniri cu persoanele de decizie;
• Promovarea companiei si produselor companiei potentialilor clienti, din segmentul HoReCa;
• Crearea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti, precum si mentinerea unei relatii profesionale cu acestia;
• Negocierea, intocmirea corecta a ofertelor și incheierea contractelor catre clienti;
• Mentinerea unei bune relatii de lucru cu celelalte departamente;
• Cunoasterea si respectarea procedurilor interne de lucru si a valorilor companiei;
• Indeplinirea obiectivelor din planul de vanzari.

Se ofera:
• Salariu fix+comision motivant din vanzarile realizate;
• Contract de munca perioada nedeterminata;
• Mediu de lucru placut, favorabil dezvoltarii profesionale;
• Training-uri profesionale in tehnici de vanzare si de negociere;
• Masina, laptop și telefon de serviciu.

KitchenShop srl este importator, distribuitor si retailer de produse de bucatarie pe piata romaneasca. Firma este importator direct pentru peste 40 de furnizori de renume (Brita, SodaStream, Zwilling, Peugeot, Staub, etc), detine 17 magazine si distribuie produse in marile supermarket-uri.
Firma creste accelerat si are planuri mari de expansiune, la care vrem sa participi si tu. Daca ai experienta in vanzari (in domeniul Horeca) si crezi ca poti conduce propriul tau departament Horeca, atunci esti candidatul nostru ideal. Vino sa dezvoltam impreuna cea mai moderna divizie de Horeca din Romania.
Intra pe www.kitchenshop.ro, pentru a vedea magazinul nostru online (dedicat utlizatorilor casnici).

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024