Gratis

Agent Vanzari HORECA

SC Malina Lux SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Minim studii medii.
- Experienta de min. 1 an in domeniul vanzarilor Horeca
- Persoana comunicativa, extroverta, energica.
- Persuasiune, orientare catre rezultate si gasirea de solutii.
- Cunoasterea tehnicilor de vanzare si negociere.
- Responsabilitate si comportament etic.
- Sa stie sa foloseasca posta electronica si Excel la un nivel acceptabil.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
  • Sustine permanent dezvoltarea zonei de vinzari alocate prin:
    • obtinerea de noi clienti / activarea clientilor potentiali
    • mentinerea parteneriatelor cu clientii existenti
    • optimizarea vanzarilor si a sortimentatiei la clienti
  • Preia comenzile si incaseaza contravaloarea marfii.
  • Viziteaza periodic clientii prevazuti in routing.
  • Realizeaza targetul de vanzari alocat.
  • Realizeaza rapoarte periodice sau la cerere.
  • Participa la programele de dezvoltare de competente organizate de companie.
  • Prin actiunile si comportamentul sau contribuie la cresterea brandului de angajator.

Malina înseamnă un grup de companii unite sub motto-ul poftei de viață, incluzând o fabrică modernă cu capacitate de producție certificată de 60 tone zilnic, cu peste 450 de angajați și un portofoliu de peste 170 de preparate din carne.
Credem cu tarie in valorile noastre: Optimism, Pasiune, Originalitate, Integritate si Spirit de echipa si ne bucuram sa primim in echipa noastra colegi noi care impartasesc aceleasi valori.
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024