Gratis

Agent Vanzari Horeca pentru judetele Harghita-Covasna

PRO SOFT SRL

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal/ Az ideális jelentkező
Cerinte: /Elvárások:
  • Minim studii medii.
Minimum középfokú végzettség.
  • Experienta in domeniul vanzarilor Horeca.
Értékesítésben szerzett tapasztalat Horeca szférában.
  • Persoana comunicativa, extroverta, energica.
Kommunikatív, extrovertált és energikus személyiség.
  • Persuasiune, orientare catre rezultate si gasirea de solutii.
Meggyőző, eredmény- és megoldásorientáltság.
  • Cunoasterea tehnicilor de vanzare si negociere.
Értékesítési és tárgyalási technikák ismerete.
  • Responsabilitate si comportament etic.
Felelősségteljes és etikus magatartás.
  • Cunosterea limbii maghiara si romana
Magyar és román nyelvek ismerete.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:/ Fő feladatok:
  • Sustine permanent dezvoltarea zonei de vinzari alocate prin:
Folyamatosan támogatja a kijelölt értékesítési terület fejlődését az alábbiak révén:
-obtinerea de noi clienti / activarea clientilor potentiali
új ügyfelek megszerzése / potenciális ügyfelek aktiválása
- mentinerea parteneriatelor cu clientii existenti
meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
- optimizarea vanzarilor si a sortimentatiei la clienti
az értékesítés és termékskála optimalizálása
  • Preia comenzile si incaseaza contravaloarea marfii.
Rendeléseket vesz fel és beszedi az áruk ellenértékét.
  • Viziteaza periodic clientii prevazuti in routing.
Rendszeresen meglátogatja az útvonaltervezésben szereplő klienseket.
  • Realizeaza targetul de vanzari alocat.
A kitűzött értékesítési cél elérése.
  • Participa la programele de dezvoltare de competente organizate de companie.
Részvétel a vállalat által szervezett készségfejlesztési programokban.
Se ofera:/ Ajánlunk:
  • Salariu fix+comision motivant din vanzarile realizate;
Fix fizetés + motiváló jutalék az értékesítésből;
  • Prima de Craciun si Paste
Karácsonyi bónusz, Húsvéti bónusz
  • Mediu de lucru placut, favorabil dezvoltarii profesionale;
Kellemes munkakörnyezet, amely elősegíti a szakmai fejlődést;
  • Training-uri profesionale in tehnici de vanzare si negociere servicii;
Szakmai képzések értékesítési és tárgyalási technikákról;
  • Masina si telefon de serviciu.
Szolgálati jármű és telefon.

Cu o experiență de peste 25 ani în domeniul comerțului și distribuției de băuturi și produse alimentare și numeroase contracte de colaborare cu furnizori de renume (Ursus Breweries, Bergenbier, Romaqua, Coca Cola, Alexandrion, Jidvei, Cotnari, Valvis, Recas, Agrana, Parmalat, Red Bull, ș.a), grupul de firme PRO SOFT a trecut de-a lungul timpului prin diverse etape de dezvoltare, ajungând astăzi la un sistem bine organizat, modern, pentru a satisface nevoile și dorințele clienților noștri și ale furnizorilor.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 20 Apr. 2024