Gratis

Agent vanzari echipamente medicale

Tehnic Art Medical S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

  • Candidatul ideal este o persoană cu spirit competitiv și consecvent, cineva care dorește să se auto-depășească și să învețe cât mai multe lucuri noi și interesante.
  • Apreciem îndrăzneala și capacitatea de a negocia, profesionalismul, punctualitatea, deschiderea spre minunata și infinita lume a vânzărilor.
  • Va intra în contact cu medici stomatologi de top, deci este necesară o prezență impecabilă și o pregătire în prealabil.

Descrierea jobului

  • prezentarea, promovarea și vânzarea produselor
  • realizarea planului de vânzări stabilit
  • administrarea portofoliului de clienți și dezvoltarea acestuia
  • participarea la negocieri, întâlniri
  • înregistrarea stocurilor
  • întocmirea documentelor solicitate
  • participare activă la strategia de vânzări

Beneficii:
  • salariu lunar fix plus bonus în funcție de vânzări
  • mașină de serviciu
  • participarea la cursuri, evenimente, team building-uri
  • mediu de lucru flexibil

Compania noastră este furnizorul de echipamente medicale IML SWISS DENTAL IMPLANTS, TBR FRANTA și TISS' YOU în România. Din grija pentru pacienți și pentru a le oferi produse de calitate raportate la un preț corect, s-a născut Tehnic Art Medical. Deja prezenți de câțiva ani pe piață, dorim să ne extindem echipa și avem grijă ca misiunea noastră să fie mereu aceeași: INOVAȚIE ȘI PROFESIONALISM ÎN INDUSTRIA STOMATOLOGICĂ.

Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 28 Mart. 2024