Gratis

Agent vanzari domeniul IT vorbitor de limba Engleza

ATXCOMPUTERS GROUP

Candidatul Ideal

- esti o persoana sociabila, care face lucrurile cu pasiune
- ai experienţă în call center ,vanzari si vrei sa lucrezi intr-o companie cu profil dinamic
- esti motivat de obiective ambitioase
- esti deschis la provocari si vrei sa lucrezi intr-un mediu dinamic
- esti punctual,responsabil,cu spirit de echipa;
- esti o persoană flexibila, comunicativa,sociabila
- ai o buna capacitate de organizare

Descrierea jobului

sa intre in legatura cu clienti noi si sa mentina contact permanent cu acestia prin contact telefonic , mail etc
sa administreze si sa dezvolte portofoliul de client
sa faca constant follow-up către clienții indeciși
sa prezinte, promoveze si sa vanda produsele firmei in acord cu politica comerciala si standardele acesteia;
sa identifice nevoile clientilor pentru propunerea celor mai eficiente solutii;
sa urmareasca si sa finalizeze ofertele de produse
sa monitorizeze mediul concurential si sa transmita la timp informatii relevante;
sa intocmeasca rapoarte specifice activitatii de vanzare , contactare , prezentare
sa acorde consultanta si suport clientilor cu privire la produsele comercializate;

Cerinta obligatorie : vorbitor de limba ENGLEZA , nivel avansat , nivel mediu

Alte limbi ca : Germana ,Franceza, Italiana sau Spaniola prezinta un avantaj

Infiintata in anul 2000, societatea noastra si-a creat un nume pe piata locala si internationala ,datorita calitatii produselor oferite si promtitudinii cu care ne adresam clientilor, comercializad atat echipamente noi dar si refurbished, oferind service si reparatii profesionale.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024