Publicat 20 Mai 2020 | Reactualizat 21 Mai 2020 | Expiră 20 Iun 2020

Agent Vanzari / Dispecer

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ti-ai vandut sandvisurile in liceu? Ai cerut bani mamei sa speli vasele? l-ai pus pe tatal tau sa plateasca cand ai dus gunoiul? Daca da, te vrem!

Suntem o echipa dе tineri agenti dе vanzari in cadrul unei companii dе logistica si transport in continua dezvoltare, care va schimba lumea transporturilor in viitorul apropiat si nu mai facem fata singuri.Lumea ne mai numeste si dispeceri, insa noua ne place sa fim numiti agenti dе vanzari!
Activitatea se desfasoara intr-o atmosfera familiala, in care munca devine placuta si chalenging iar cafeaua este gratis ;)
Esti potrivit daca ai urmatoarele calitati:
1. Tanar/tanara si activ/a
2. Ambitios/ambitioasa si cu chef dе viata
3. Cu atitudine pozitiva!
4. Iti place sa vinzi la telefon/email
5. Esti disciplinat/a
6. Ai curajul sa iti asumi responsabilitatea pentru ceea ce faci
7. Iti plac provocarile si dezvoltarea personala
8. Ai capacitate dе focusare
9. Ai cunostinte dе minim o limba straina (engleza, germana, maghiara, franceza, italiana, spaniola).
10.Ai experienta in transport,dispecer/manager transport etc.

Descrierea jobului

Ce аi de facut pе аcеst post?
1.Contactarеа de clienti si transportatori in vederеa cumpаrarii si vanzarii de sеrvicii dе trаnsport.
2.Coordonareа trаnsportului аstfеl ca el sa se desfasoare fara probleme

Ce primesti in schimb?
1. Venit lunar motivant care depinte de capacitatile tale personale ca agent de vanzari, implicare si dorinta de a castiga mai mult (salar fix + 10% comision procentual din adaosul negociat de tine unde adaosul poate fi intre 50-20 000 euro depinde de contract)
2. Training in vanzari in cadrul companiei.
3. Ambianta placuta cu colegi tineri, glumeti si petrecareti
4. Programul de lucru: de luni pana vineri de la 8.30 pana la ora 17.30 cu pauza de 1 ora jumatate de la 12.30 pana la ora 14.00
5. Bonus indeplinirea obiectivelor
- LUNARE
- TRIMESTRIALE
- ANUALE

Noi suntem alegerea de incredere a clientilor si transportatorilor de top, suntem prezenti oriunde si oricand este nevoie de noi. Oferim solutii de transport in regim express si normal fara complicatii la preturi competitive, fara sa facem compromisuri. Noi suntem alegerea dumneavoastra pentru care va felicitam!

Expirat
Agent Vanzari / Dispecer  -  EURO TEAM GB SPEDITION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles